Hlavní Galerie Nabídka Objednávka Kontakt

Objednávka

Pokud si vyberete růže z naší nabídky, můžete si je objednat, (objednávky přijímáme během celého roku):

OD 26.9. 2011 NEPOTVRZUJEME (Z TECHNICKÝCH A ČASOVÝCH DŮVODŮ) DOŠLÉ OBJEDNÁVKY A BUDOU VYŘÍZENY DLE POŘADÍ koncem října DO VYČERPÁNÍ ZÁSOB. (V PŘÍPADĚ, ŽE BYCHOM NEMOHLI USPOKOJIT POPTÁVKU VÁMI ZVOLENÝCH ODRŮD, SDĚLTE MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ KUSŮ, KDY VÁM JEŠTĚ STOJÍ ZA TO ZÁSILKU POSÍLAT, POPŘ. NÁHRADNÍ ODRŮDY).


E-mailem nebo poštou
Objednávku s přesnou adresou, způsobem odběru (osobně nebo poštou na dobírku) a požadovanými odrůdami zašlete na e-mailovou adresu pelcovi.ruze@seznam.cz
nebo klasicky na adresu:
Růžové školky manželé Pelcovi, Březenská 386, 507 43 Sobotka.

 
Telefonicky
tel. 776 782 400

 
Osobní objednávka
Vidět rostliny ještě před nákupem je veliká výhoda. Během vaší návštěvy u nás si budete moci odrůdy vybrat a okamžitě i objednat.


Ochrana osobních údajů
Veškeré osobní údaje, které jsou nutné k objednávce, budou uchovávány pouze v našem počítačovém systému a budeme s nimi nakládat jako s chráněnými informacemi v souladu s platnými právními předpisy. Na Vaši žádost v e-mailové nebo písemné formě budou ze systému vymazány.

Odběr

Vybrané keře je možné si vyzvednout přímo ve školce, nebo vám je po dohodě zašleme poštou na dobírku. Zasíláme od konce října do poloviny listopadu (na podzim), během března a dubna (na jaře) s ohledem na počasí.

Osobní odběr

Osobní odběr přímo ve školce. Termín podzimního odběru: 14.10. - 23.10. 2011, od 8 do 18 hod. (každý den, i o víkendech). Termín jarního odběru není pevně stanoven.

Expedice růží dodávaných poštou

  • Termín dodání: Konec října, začátek listopadu (listopadové zásilky přizpůsobujeme počasí). Během března a dubna. Zasíláme vždy v pondělí a v úterý (v některých případech ještě ve středu), aby nezůstávaly zbytečně přes víkend na poště.
  • Způsob balení: vlhké prostokořenné rostliny jsou dostatečně obaleny strečovou fólií, aby nevysychaly. A dále s dokladem o zaplacení a jednoduchým návodem k výsadbě vloženy do papírového pytle. Tímto způsobem se rostliny dostanou k zákazníkovi ve velmi dobré kvalitě. (Doručení na Slovensko trvá poště obvykle týden – i tento termín růže ještě velmi dobře snáší).
  • Maximální počet kusů do jednoho balíku při posílání na dobírku je 25-30 ks (zasíláme ale také např. 1 kus), dle mohutnosti odrůd.
  • Cena zásilky: k ceně růží připočítáváme balné (70,- kč) a poštovné - doručení do druhého dne (dle tarifů pošty, nyní 130,- Kč).
  • Reklamace: Okamžitě při obdržení zásilky zkontrolujte kvalitu růží. Pokud nebudete spokojeni, ihned nás kontaktujte. Pozdější reklamace většinou nejsou způsobeny kvalitou dodaného zboží. (V přírodě hraje roli mnoho faktorů, za které neneseme zodpovědnost!)

Záruka dodání rostlin

Objednávky na pěstované odrůdy přijímáme celý rok. Během tohoto roku ale růže teprve pěstujeme. Během června evidujeme počty předpokládaných kusů (v tuto dobu také aktualizujeme naší podzimní nabídku a kontaktujeme e-mailové objednávky o stavu dosavadních objednávek). Počty kusů jednotlivých odrůd jsou přesné, přesto pouze předpokládané. Určitou rezervu si necháváme, přesto se během následujícího pěstování i přes veškerou naší péči mohou počty růží ještě změnit – rostliny jsou živé organismy, může se snížit během dalšího růstu jejich kvalita, může dojít při manipulaci během vyorávání k poškození a v neposlední řadě mohou nastat neočekávané přírodní vlivy. Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo: pokud vám odrůdy slíbíme, může se i přes veškerou naší snahu a péči stát, že vám je nemůžeme dodat. Odrůdy samovolně nenahrazujeme, pokud si přejete odrůdu nahradit, uveďte tento požadavek do objednávky.


*Vysvětlivky k tabulkám