*
*

Hlavní Galerie Nabídka Objednávka Kontakt

Galerie růží

Pokud se chcete potěšit krásou růží alespoň zprostředkovaně, navštivte naši galerii. Většina fotografií, které zde naleznete, byly pořízeny přímo v naší školce.

Upozornění: ne všechny růže zobrazené v galerii jsou k dispozici každým rokem, přesnou informaci obsahuje nabídka pro letošní rok.


Přehled fotografií růží podle barev
Hledáte zajímavou barvu? Hledáte k rostlinám, keřům a stromům ve vaší zahradě barevný doplněk, ktery by umocnil její kouzlo? Nebo si jen chcete porovnat bohatost barev, které nám pro každou paletu růže nabízejí? Právě následující stránky vám takovou možnost přinášejí.
Přehled fotografií růží podle typů
Růže jsou velmi rozmanité nejen ve svých barvách, ale i ve velikosti květu, jeho tvaru, počtu květů v květenství. Jsou rozmanité ve velikosti svého vzrůstu, ve svém habitu, v účelu, pro který se dají do našich zahrad zakomponovat. Jsou rozmanité i v míře jejich stáří či vyšlechtění jednotlivých odrůd. Jsou ale vždy krásné.


Pro získání přesné znalosti je samozřejmě nejlépe, když růže uvidíte na vlastní oči. Zveme vás na výlet do Českého ráje spojený s návštěvou naší školky - po telefonické dohodě vám rádi umožníme osobní návštěvu ve školce, a to během července, srpna a září.