Hlavní Galerie Nabídka Objednávka Kontakt

Prohlídky v době květu

Keře růží, pěstované u nás ve školce, rozkvétají začátkem července. V této době, v době prvního květu, je voňavé pole růží vždy nejkrásnější! Prohlídku umožníme každému zájemci a milovníku těchto rostlin.


I nadále, během července a srpna a září, je pole neustále v plném květu, neboť pěstujeme převážně opakovaně kvetoucí odrůdy. A tak, raději po telefonické nebo e-mailové domluvě, nás můžete navštívit kdykoli během prázdnin.

Rádi Vám poradíme jak s pěstováním, tak s výběrem odrůdy. Růžičky si budete moci prohlédnout přímo během vegetace, porovnat barvu květů, listů, přivonět, zhodnotit celkový vzhled rostliny. A potom si lépe vyberete tu správnou odrůdu pro Vaši zahradu.

Jsme rádi, že Vám opět můžeme představit odrůdy od f. Rosen Tantau, Kordes´Söhne a David Austin® Roses z Německa a z Anglie. Z odrůd anglických růží jsme pro Vás připravili kolekce dle barvy a výšky. Letos budeme moci také poprvé přivonět k silně voňavé odrůdě Gartenträume.

Vybrané růže si budete moci objednat a na podzim Vám je buď pošleme nebo si je vyzvednete osobně.

Přijedťe si k nám růžičky prohlédnout, vybrat, objednat. Přijedťe se poradit. Přijeďte se třeba jen potěšit pohledem na krásu královny květin! A my se těšíme, že se budeme moci opět setkat s tolika milými pěstiteli růží, jako tomu bylo v minulých letech.


Naše upozornění: zvolte při prohlídce růží vhodnou obuv, podle počasí a také vhodný oděv, neboť při prohlížení by mohlo dojít k potrhání oděvu.

Najdete nás při silnici, která vede ze Sobotky na zámek Humprecht, hrad Kost nebo město Turnov.


Těšíme se na vaši návštěvu
Michaela a Luboš Pelcovi